Lwiwske Slodowe Specjalne — легендарний солодовий шедевр Львівської Пивоварні

ТМ «Львівське», компанії Carlsberg Ukraine, розширює лінійку ретро-напоїв за найкращими рецептами початку ХХ ст. Новинка з чистим солодовим смаком Lwiwske Slodowe Specjalne  вже з’явилась на полицях українських магазинів.

Lwiwske Slodowe Specjalne — легендарний солодовий шедевр Львівської Пивоварні

Кажуть, що на початку минулого століття високоякісний солод вирощувався у власних солодовнях Львівської пивоварні. Пивовари скористалися нагодою і створили рецепт справжнього шедевру — особливого сорту пива з солоду без додавання ячменю, що надавало йому м′який, солодовий смак, з легкою хмелевою гіркотою.

Сьогодні ТМ «Львівське» відроджує його під назвою Lwiwske Slodowe Specjalne, тому солодовий шедевр стає доступним усім поціновувачам хмелевого напою.

Щоб підкреслити історичну автентичність нового продукту було використано оригінальну скляну пляшку, яка відтворює форму справжніх пляшок початку ХХ століття, збережених в музеї Львівської Пивоварні. Стилістика Lwiwske Slodowe Specjalne також відповідає іншому ретро-сорту — Lwiwske Eksportowe, що дозволяє об′єднати продукти у вишукану лінійку особливих лагерів. 

Звісно, справжній шедевр вартий відповідної рекламної кампанії. Оригінальні креативні матеріали на підтримку запуску Lwiwske Slodowe Specjalne виконані у автентичній ретро стилістиці, яка наддасть можливість відчути витончену естетику початку ХХ століття.

Пиво має чистий, солодовий, хмельовий аромат в поєднанні з легкими ефірно-фруктовими нотками. Для варіння використовують воду, світлий ячмінний солод, екстракт акації та хміль.

Вміст алкоголю: 4,4%.

Поживна цінність на 100 г: енергетична цінність — 190 кДж/36 ккал.

Форма випуску: скло 0,5 л і ПЕТ 0,95 л.

***

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group та одним з найбільших виробників пива в Україні. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. При цьому Львівська пивоварня — перша промислова пивоварня країни. У компанії працює більше 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять: пиво, сидр і безалкогольні напої таких торгових марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage , Warsteiner, Grimbergen і інші.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *