Вакарчук припаркував своє авто на пішохідному переході в Києві

Автомобіль відомого музиканта, лідера групи «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука помітили в Києві припаркованим на пішохідному переході. Відповідні фото на Facebook опублікував політолог Артем Нікіфоров, зазначивши, що бачив, як Вакарчук виходив з автомобіля.

«Товариші, якщо можна, передайте одному з потенційних кандидатів у президенти, який з пафосом розповідав нам про мораль за результатами навчання в заморських вузах, що паркувати Range Rover АА5009ІХ на пішохідному переході не можна», – написав політолог.

За словами очевидця, якщо він помилився з автомобілем Вакарчука, то готовий принести вибачення. Нікіфоров уточнює, що подія відбулася за адресою Київ, Кловський узвіз, 7. У цьому бізнес-центрі знаходяться офіси кількох політичних сил і посольства Мексики. Авто знаходилося мінімум з 12:45 до 13:05.

На дане повідомлення вже відреагували в групі «Океан Ельзи». Менеджер Вікторія Хоменко підтвердила, що сьогодні вранці у Вакарчука була зустріч в ресторані «Біголі».

«Авто його. Некоректна парковка – теж. Оскільки його в Facebook поки немає, передаю вибачення від імені Святослава. Вам окремо, Artem Nikiforov – подяку за небайдужість та принциповість! Штраф за неправильну парковку оплатить», – зазначила Хоменко.

Нагадаємо, Вакарчук заявив, що його цікавить не посада президента, а зміни в країні.