У ефірі телеканалу Міноброни РФ розстріляли український танк: відео

У ефірі пропагандистського телеканалу «Звезда», що належить Міноборони РФ, вийшов анонс передачі, в якому продемонструють роботу нового російського танку Т-90М, що отримав назву «Прорив-3». Під час стрільбових випробувань його мішенню став танк Т-64, який сьогодні стоїть на озброєнні української армії. Крім того, цю машину виробляли у Харкові на заводі імені Малишева.

Як пишуть пропагандисти в описі до ролика, сьогодні Т-90М («М» означає модернізований) існує лише в єдиному екземплярі, проте найближчим часом саме він «стане наймасовішим з числа найсучасніших у російській армії», проте за деякими характеристиками машина все ж поступається ще одному російському танку «Арматі».

Читайте також: Чому Путін так багато говорить про ракети та інше новітнє російське озброєння

«Не випадково нова машина отримала ім’я «Прорив»: новий рівень захисту, абсолютно нова електроніка, нова вежа. Т-90М докорінно відрізняється від свого предка, звичайної Т-90″, – наголошують на каналі російського Міністерства оборони.

Т-90М, Прорив, Росія. танк, випробування
Пропагандисти похвалилися своїм танком Т-90М «Прорив»

Аби показати всю «міць» танка так звані журналісти навіть відправилися у Кубинку Московської області на полігон науково-дослідного центру бронетанкової техніки

«Спершу відбудуться ходові випробування Т-90М, а потім і стрільбові. Прямо на очах ведучого програми «Прорив» відкриє вогонь не тільки звичайними бронебійними боєприпасами, а й керованими ракетами, при цьому мішенню стане справжній танк Т-64! Словом, в цій програмі буде багато стрілянини, вогню, вибухів і, звичайно, бруду! А її, як відомо, танки не бояться! А «Прорив» тим більше», – вихвалюються путінські посіпаки.

Т-90М, Прорив, Росія. танк, випробування
У ефірі каналу Міноборони РФ «Прорив» бронебійними боєприпасами та керованими ракетами розстріляв український Т-64

Чому саме в ролі мішені обрали український танк, вони не пояснили. Зауважимо, що такі навчальні мішені давно використовують на російських полігонах. Водночас Т-64 стоїть також на озброєні й російської армії. Щоправда, з іншого боку модернізована версія цього танка Т-64БМ «Булат» – це основний танк ЗСУ. Крім того, цю модернізовану машину часто протиставляють російським Т-72.

Читайте також: Українці модернізували потужний бойовий танк Т-64: яскравий відеоогляд

Т-90М, Прорив, Росія. танк, випробування
Чому для відео було обрано саме український танк, пропагандисти не уточнюють.

У Росії з пропагандистською метою розстріляли український танк: відео