Скандальний аеропорт: Зеленський вимагає звільнення в.о. глави Миколаївської ОДА

Президент Володимир Зеленський наказав виконуючому обов’язки глави Миколаївської облдержадміністрації (ОДА) В’ячеславу Боню написати заяву на звільнення.

На цьому глава держави наголосив під час візиту на Миколаївський міжнародний аеропорт 17 липня, повідомили у прес-службі президента.

За словами Зеленського, з ремонтом аеропорту склалася дивна ситуація, яка викликає багато питань, що стосуються ефективності використання коштів. Крім того, як зазначається, ремонт супроводжують постійні скандали – судові справи щодо фірми-підрядника, трагічна ситуація з попереднім директором аеропорту Волошиним.

«Ви робите такий вираз обличчя, наче ви ні до чого і перший раз прийшли. Чому ви до людей ставитесь, як до скотів?… – звернувся Зеленський до присутніх чиновників. – Усі кажуть, що Миколаїв є бандитським містом. Це нормально? Чиновники поводяться, як бандити».

Нагадаємо, до Боня Миколаївську ОДА очолював колишній народний депутат Олексій Савченко. Саме він ініціював відновлення аеропорту в області. Після президентських виборів він написав заяву про звільнення.