На Волині шахтарі попередили, що в разі непогашення боргів вони вирушать пішки до Києва

У вівторок, 30 жовтня, працівники державного підприємства «Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська» влаштували попереджувальну акцію протесту.

Про це повідомили у відділі з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Нововолинської міськради, передає ZIK.

Зазначається, що майже 100 осіб мирною ходою пройшли від довгобуду до приміщення міськради. Таким чином вони вкотре висловили своє обурення тримісячною заборгованістю заробітної плати, яка сьогодні сягає 5 млн гривень. Також накопичилися борги за електроенергію, автоперевезення та інші послуги.

За словами директора підприємства Григорія Бара, частина гірників залишилася у шахті, аби забезпечувати її життєдіяльність. До кінця року шахтарям потрібно 30 млн гривень. А поки що вони в очікуванні 2,5 млн гривень. І якщо кошти не надійдуть найближчими днями, то гірники мають намір йти пішки до Києва.

Нагадаємо, працівники чотирьох шахт «Лисичанськвугілля» погрожують заблокувати роботу шахт, якщо не буде погашено перед ними заборгованість у 800 млн гривень.