MELOVIN презентував чуттєвий кліп на пісню «З тобою, зі мною, і годі»: відео

Український співак MELOVIN не припиняє дивувати своїх прихильників. Артист випустив новий кліп на пісню «З тобою, зі мною, і годі», яка вже почала підкорювати мережу.

Режисером чуттєвого ролика був Юрій Катинський. За його задумом, ролик покаже історію людини, яка зневірилась у пошуках кохання через невдалий досвід. Самі ж зйомки символічно проходили на Київському водосховищі, відтак MELOVIN довелось боротись з холодом. 

Читайте також: MELOVIN показав своїх батьків у новорічній пісні: чуттєве відео

«Щоб показати ту сильну мерзлоту всередині мене після невдалих спроб знайти кохання, ми з режисером Юрою Катинським перенеслися в холодну зиму. Сильний холод допоміг мені краще передати глядачеві емоції від пісні, яку мені часом важко навіть виконувати на концертах. «З тобою, зі мною, і годі» – про внутрішній холод, про ту депресію, яка з’являється найчастіше, коли зникають фарби в житті людини», – розповів MELOVIN.

За словами Юрія Катинського, барви у життя нам завжди повертають близькі. Тому кліп «З тобою, зі мною, і годі» стане своєрідним нагадуванням про цінних тих людей, які завжди поряд. 

Новий кліп MELOVIN – «З тобою, зі мною, і годі»: дивіться відео