Матч за участі команди українця перервали через масові заворушення фанатів на стадіоні: відео

Матч чемпіонату Бельгії між «Стандартом» та «Андерлехтом» довелося зупинити на 32-ій хвилині. Все через фанатів команди-гостей, які влаштували масові заворушення на трибунах.

Обидві команди грають у групі A чемпіонату Бельгії та борються за потрапляння у Лігу чемпіонів та Лігу Європи. При цьому «Стандарт» претендує і на чемпіонство у Бельгії. Та домашній матч проти «Андерлехта» так і не було зіграно.

Варто побачити відео, як фани «Ювентуса» влаштували безлад в Амстердамі – 120 затриманих

На 32-ій хвилині матчу арбітр зустрічі вирішив зупинити гру та не поновлювати її. До цього рефері вже двічі зупиняв матч через масові заворушення фанатів «Андерлехта». До цього часу рахунок у зустрічі був 2:0 на користь «Стандарту». А «Андерлехт» вже залишився у меншості – червону картку отримав Кара Мбоджі.