Луценко похизувався відпочинком в Провансі

Генпрокурор України Юрій Луценко відпочивав у провінції Прованс у Франції в той час, коли президент Володимир Зеленський чекав його на звіті по справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на станицю Луценка в Facebook.

Генеральний прокурор Юрій Луценко залишився задоволений відпочинком, про що й повідомив на своїй сторінці.

“Завершив 10-денну відпустку в Провансі. Неймовірна атмосфера простоти і краси. Гори, виноград, лаванда, море. І друзі. І вороги, які програли вибори, і щоб не випасти з новин звично брешуть про готелі, в яких я нібито проживав. Насправді – проїздом обідав”, – написав генпрокурор.

Нагадаємо, що 23 липня президент України Володимир Зеленський очікував Юрія Луценка на звіті у справі про вбивство журналіста “Української правди” Павла Шеремета.

Після того, як президент дізнався, що Луценко у відпустці, то відповів, що нічого з цим вдіяти не може.

“Якщо відпустка, так відпустка”, – прокоментував глава держави.

На початку липня Юрій Луценко повідомив, що до вбивства журналіста Павла Шеремета може бути причетний один з високопоставлених народних депутатів.

«Людина, яка, як я вважаю, у цьому приймала участь як замовник, займала раніше і займає досі високу посаду», – сказав він.

Однак озвучити публічно прізвище екс-чиновник відмовився.

Після стали відомі результати розслідування, яке провели колеги журналіста Павла Шеремета Даріас Богуцький та Едуард Чекін.

За їх версією, журналіста могли вбити через його розслідування з приводу зникнення телеоператора ОРТ Дмитра Завадського, з яким він працював у Білорусі.

Нагадаємо, що раніше журналісти виявили нові докази причетності Росії до збиття MH17.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.