Кинули як лоха: Янукович про угоду з європейськими міністрами у 2014 році

Екс-президент Віктор Янукович вважає, що глави міністерств закордонних справ європейських країн його «кинули, як лоха», не виконавши умови угоди про врегулювання кризи в Україні. Про це Янукович повідомив під час прес-конференції в Росії, зазначивши, що вірив у виконання угоди про врегулювання кризи в Україні, яка була підписана 21 лютого 2014 року, передає УНІАН.

Говорячи про угоду про врегулювання ситуації в Україні, він нагадав, що представник Росії Володимир Лукін, який був присутній на переговорах, не підписав цей документ.

«Я розмовляв із ним 20 і 21 лютого. Він сидів за столом переговорів. На жаль, він був правий, він мені сказав: «Невже ви вірите, що ці угоди будуть виконані?». Я сказав: «Так. Я хочу вірити в те, що на такому рівні, коли приїжджають міністри закордонних справ європейських держав і підписують документ, на такому рівні вони обов’язково будуть виконані», – розповів Янукович.

За його словами, у протилежному випадку європейські дипломати себе б дискредитували та повинні були понести за це відповідальність.

«На жаль, я помилився, а Лукін був правий. Як це можна назвати? Мене обдурили, зрадили. Або, як кажуть просунуті українські політики, які себе такими вважають, мене кинули як лоха», – додав Янукович.

Раніше повідомлялося, що Янукович вважає чинного президента Петра Порошенка «професійним брехуном» й очікує від нього фальсифікацій на виборах.