Google під ударом: в популярному браузері знайшли небезпечну вразливість

В інтернет-браузері Google Chrome знайшли вразливість, за якою можна перезавантажувати процесори комп’ютерів, повністю виводячи їх з ладу.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Geekon.

Дану загрозу виявив експерт з кібербезпеки з компанії Microsoft Жером Сегура. За його словами, помилка працює в кілька етапів і використовується хакерами досить хитро. Користувач отримує нібито системне повідомлення про шкідливий програмному забезпеченні. Вийти з браузера після такого повідомлення можливо тільки через «Диспетчер завдань” Windows.

При відкритті диспетчера завдань Chrome починає навантажувати процесор ПК фіктивною роботою по обробці фонових процесів, витрачаючи в результаті всі ресурси системи і виводячи її з ладу. При цьому, хакерам немає необхідності копатися в коді браузера або щось ламати. Для активації шкідливого циклу процесів, досить самого простого JavaScript-коду, який активно копіюється і поширюється в мережі.

Google вже повідомили, що працюють над усуненням помилок і подякували колезі з Microsoft за оперативне виявлення уразливості.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що супутникові знімки Google розсекретили підводне місто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.