Адвокат Трампа грозиться оприлюднити докази втручання України у вибори США

Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані обіцяє представити відео, свідчення та документи, які підтверджують незаконний вплив України на американські вибори у 2016 році.

Про це він повідомив у Twitter.

«Урок для тих, хто має доброчесність. Ніколи не пред’являйте звинувачення на основі чуток. Я не зробив цього, коли були представлені факти незаконного впливу України на виборах 2016 року. Я отримав прямі свідчення, відеокасети і компрометуючі документи, що підтверджують це. Дивіться і чекайте!» — зазначив Джуліані.

 

 

Раніше Трамп ретвітнув статтю, в якій йдеться про те, як Національне антикорупційне бюро України нібито допомагало штабу Гілларі Клінтон дискредитувати керівника передвиборчого штабу Трампа Пола Манафорта.

НАБУ назвало «абсурдними» звинувачення Луценка щодо спроб вплинути на вибори США.

Глава НАБУ Артем Ситник заявив, що ні він особисто, ні будь-хто зі співробітників бюро жодним чином не впливали й не могли впливати на процес проведення виборів президента США у 2016 році.

Колишній депутат Борислав Розенблат звинуватив Ситника у спробі вплинути на хід президентських виборів в США у 2016 році на користь Клінтон. Ексдепутат стверджує, що Ситник «злив» штабу Клінтон фінансові звіти про співпрацю та махінації тодішнього глави кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта з «Партією регіонів».

Розенблат опублікував повну розшифровку розмови нібито Ситника з двома іншими чоловіками.

«Я ж допомагав Гілларі … У Трампа внутрішні питання країни домінують над зовнішніми. А Гілларі з тих політиків, які є придатними і для Америки, і для світу. Гілларі чому програла? Я коли розбирався з «чорної бухгалтерією», там були дані про Пола Манафорта, керівника штабу Трампа … А за тиждень до виборів, ФБР відновило розслідування проти Гілларі. Ось чому переміг Трамп, хоча це було не легко», — каже на записі чоловік з голосом як у Ситника.

Після цього Генпрокуратура України розпочала розслідування щодо можливого втручання українців у вибори президента США у 2016 році на користь Гілларі Клінтон.